طبق اعلام رسمی گوگوش، سیاوش قمیشی در حال کار بر روی آلبوم جدید او می باشد. از طرف دیگر شخصی که این روزها با نام Prince شناخته می شود، خبر از تولید آلبومی با آهنگسازی سیاوش قمیشی داده است! حالا و با مشخص شدن پروژه های پیش رو ، نگرانی هایی بابت تنظیم، میکس و مسترینگ این آلبوم ها شکل گرفته است. تجربه ثابت کرده سیاوش قمیشی در اکثر موارد ، آهنگسازی برای دیگران را با تنظیم کننده حال حاضر خود پیش برده است! استیو مک کرام در قطعات و آلبوم های ساخته شده برای ابی ، و رامون عبدیشو در قطعات ساخته شده برای فیروزه و بیژن آریا مثال های کلی از اوج گیری آهنگسازی سیاوش برای دیگران و پایان آن در دهه گذشته می باشند! هم اکنون و با از سرگیری آهنگسازی برای دیگران، پیش بینی می شود تنظیم قطعات به عهده تنظیم کننده حال حاضر سیاوش قمیشی یعنی الیاس شیرزاد باشد! 

الیاس شیرزاد

نمایش نه چندان دلچسب الیاس شیرزاد در زمینه میکس و مستر آهنگ های منتشر شده، پیش بینی درباره آلبوم های در دست تولید را آسان کرده است! ادامه دار بودن مشکلات میکس و مستر از "تردید" و "آینده" تا "شاهد" و "چهل سال" امید به اصلاح و حل این مشکل را به کمترین حد ممکن رسانده به شکلی که حالا علاوه بر هواداران سیاوش قمیشی، هواداران و فن پیج های گوگوش نیز با استناد به دو قطعه "شاهد" و "چهل سال" از کیفیت قطعات آلبوم پیش رو ابراز نگرانی می کنند!


نوشته شده توسط رحیم در شنبه 31 خرداد 1399 و ساعت 05:18 ب.ظ [+] | نظرات ()  Share    
قمیشی موزیک افتخار دارد در آستانه چهاردهمین سال فعالیت متوالی خود، ۷۵ سالگی سیاوش قمیشی را به او و هوادارانش تبریک بگوید. به همین مناسبت، ویدیو تبریکی با حضور اروین خاچیکیان (تنظیم کننده آلبوم نقاب و بی سرزمین تر از باد)، الن جی نظریان (تنظیم کننده آلبوم روزهای بی خاطره)، ساسان مقدس (ترانه سرای اگه تو بری زپیشم)، سولماز وکیل پور (ترانه سرای میلاد)، افشین مقدم (ترانه سرای الکی)، سیروس کردونی (کارگردان برخی موزیک ویدیوهای سیاوش قمیشی) و شبنم حکیم هاشمی (ترانه سرای فرشته و مسیر) آماده کرده ایم که در ادامه می توانید آن را دانلود کنید. در انتها می توان از پیام تبریک گوگوش که حاوی خبر همکاری او و سیاوش قمیشی در قالب آلبوم بود به عنوان مهمترین پیام تبریک ۷۵ سالگی سیاوش قمیشی نام برد. طبق گفته گوگوش، این آلبوم امسال منتشر خواهد شد. [خبرهای تکمیلی به زودی]

Download


نوشته شده توسط رحیم در پنجشنبه 22 خرداد 1399 و ساعت 12:29 ق.ظ [+] | نظرات ()  Share    
سرانجام و پس از ۴۷ سال ، برای اولین بار یک نسخه کامل از کنسرت سیاوش قمیشی به صورت رسمی با کیفیت بالا و فیلمبرداری حرفه ای منتشر شد! این کنسرت آبان سال ۹۸ توسط کمپانی تیتراموزیک برنامه ریزی و فیلمبرداری و هم اکنون به صورت مشترک توسط یوتیوب سیاوش قمیشی و تلویزیون طپش منتشر شده است که در ادامه می توانید آن را با بالاترین کیفیت از قمیشی موزیک دانلود نمایید.

Download


نوشته شده توسط رحیم در پنجشنبه 1 خرداد 1399 و ساعت 11:46 ب.ظ [+] | نظرات ()  Share    
»» سرنوشت منتشر شد»» سرنوشت؛ تک آهنگ جدید سیاوش قمیشی»» گزارش تصویری کنسرت برلین - نهم نوامبر ۲۰۱۹»» مصاحبه های اختصاصی (12) ، ساسان مقدس ؛ ترانه اگه تو بری»» الیاس شیرزاد؛ نقطه ضعف قابل پیش بینی آلبوم های در دست تولید!»» سیاوش قمیشی ۷۵ ساله شد!»» فول کنسرت استانبول 2019»» ورژن سوم موزیک ویدیو قصه گل و تگرگ - اختصاصی قمیشی موزیک»» موزیک ویدیو پیوستگی؛ اختصاصی قمیشی موزیک»» گزارش تصویری کنسرت استانبول ترکیه - 7 نوامبر 2019»» گزارش تصویری کنسرت برلین آلمان - ۹ نوامبر ۲۰۱۹»» گزارش تصویری کنسرت دوسلدورف آلمان - ۱ نوامبر ۲۰۱۹»» گزارش تصویری کنسرت آمستردام هلند - ۲۶ اکتبر ۲۰۱۹»» چهارمین ورژن رسمی حکایت؛ اختصاصی قمیشی موزیک»» گزارش تصویری کنسرت لندن انگلستان - ۱۲ اکتبر ۲۰۱۹